Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

Sedfryz

Serwis

obrazek

Jako wyłączny importer i generalny przedstawiciel w Polsce, prowadzimy autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny narzędzi elektrycznych firm Andis, JRL, Cera, Oster, Parlux, Termica. Nasz serwis zajmuje się również ostrzeniem i regeneracją noży do większości modeli profesjonalnych maszynek fryzjerskich. 

W przypadku konieczności złożenia reklamacji, zachęcamy wszystkich do korzystania z elektronicznego systemu zgłoszeń serwisowych i do wypełnienia zgłoszenia serwisowego, najlepiej w dniu wysyłki reklamowanego produktu do serwisu / działu reklamacji. System na bieżąco będzie informował zgłaszającego o postępach w rozpatrywaniu zgłoszenia wysyłając powiadomienia na jego adres e-mail, podany w zgłoszeniu.

Przy pomocy elektronicznego systemu zgłoszeń, nasi klienci mogą zgłaszać reklamacje dotyczące wszystkich narzędzi i akcesoriów (nie tylko elektrycznych), które zdaniem klientów nie spełniają ich oczekiwań lub posiadają wady techniczne, wady wykonania lub usterki powstałe podczas użytkowania nie z winy klienta.