Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

Sedfryz

COTRIL Wave - nowe i udoskonalone płyny do trwałej ondulacji

obrazek

Laboratoria COTRIL przedstawiają nową linię kosmetyków do trwałej ondulacji Cotril Wave, które nie zawierają amoniaku oraz kwasu tioglikolowego, dzięki czemu są bezpieczniejsze i bardziej delikatne dla włosów. Nowe trendy, które ponownie wykorzystują produkty do trwałej, określają finalny efekt jako dużo bardziej delikatny, włosy falujące ( nie kręcone ) na długości i końcówkach ( nie bezpośrednio od nasady ).

Aby sprostać tym potrzebom, COTRIL proponuje nowy produkt z odnowioną i poprawioną formułą, który zmienia strukturę włosów i daje możliwość kreowania różnych stylów: od „afro” do naturalnych loków i fal oraz nadaje fryzurze odpowiedni kształt, ruch i objętość. Końcowy efekt zależy od rozmiaru wałków oraz od odpowiedniej techniki, wykorzystywanej podczas pracy.

SKŁADNIKI AKTYWNE

Białka roślinne – odbudowują włosy zniszczone, nawilżają i zwiększają ich elastyczność i plastyczność, zapobiegają rozdwajaniu się końcówek włosowych. Dzięki niskiej wadze molekularnej dokładnie penetrują strukturę włosów.

Cysteina – naturalny aminokwas ( wytwarzany również przez organizm ludzki ), który dodatkowo wzmacnia włosy, bierze udział w odtwarzaniu mostków siarczkowych oraz w wytwarzaniu kolagenu, który odpowiada za jędrność i zdrowy, młody wygląd skóry głowy.

Produky posiadają WYJĄTKOWY ZAPACH: nuty głowy – lekka nuta zapachowa niedojrzałych migdałów, nuty centrum – zapach kwiatowy róży i tuberozy, nuty głębi – zapach paczuli i drewna cedrowego.

Rodzaje płynów: 0 – do włosów naturalnych, 1 – do włosów po zabiegach chemicznych, 2 – do włosów wrażliwych i cienkichsprawdzając po 2 minutach